Shop cart


Ostukorv on tühi!

Süsteem "Ultra-Tex"

brickОчень оригинальный вид фасада можно получить с использованием в качестве финишного покрытия в системе Ultra-Tex штукатурки имитирующей натуральный камень Ameristone u Stonemist, или одну из стандартных шту'кату'рок Dryvit (Quarzputz, Sandblast, Sandpebble, Sandpebble Fine).


Легкая шатировка с помощью пигмента придаст нашему искусственному камню или кирпичу оттенка патины.
Новаторская технология, придающая наружным стенам вид кирпича, камня, плитки. Для каждого из стилей используются высокопрочные штукатурные массы Dryvit и соответствующие фактуре, запатентованные шаблоны. Это также идеальный декоративный слой для отделки интерьеров: не уменьшает жилую площадь.

Loe edasi...

Süsteem "ROXSULATION SM"

 

ROXSULATION SM – mineraalsüsteem, mittesüttiv (kõikide komponentide osas). Süsteem oli laialt kasutusel Kanaadas, Venemaal, Poolas  kõrghoonete soojustamiseks. Süsteem vastas kõige rangematele tuleohutusnõuetele (mittesüttiv süsteem Roxsulation SM) ning vastas kui linnaelanike esteetilistele vajadustele, ka linnaametnike nõuetele. ROXSULATION  mõlematele süsteemidele saab paigaldada arhitektuuri üksikasjad vahtpolüstüroolist.

 

Loe edasi...

Süsteem "ROXSULATION S"

ROXSULATION S – kõige tugevam süsteem kivivati baasil. Süsteem oli laialt kasutusel Kanaadas, Venemaal, Poolas  kõrghoonete soojustamiseks. Süsteem vastas kõige rangematele tuleohutusnõuetele (mittesüttiv süsteem Roxsulation SM) ning vastas kui linnaelanike esteetilistele vajadustele, ka linnaametnike nõuetele. ROXSULATION  mõlematele süsteemidele saab paigaldada arhitektuuri üksikasjad vahtpolüstüroolist.

Loe edasi...

Süsteem "OUTSULATION"

 

outsulation pic 142

Hoone soojustatav pind on vastupidav kahjustustele, tugev, veekindel, sisaldab termoisolatsioonikihti, mis koosneb järgmistest elementidest:

  • Pinnas
  • Akrüülliim + portlandtsement 1:1
  • Termo- ja akustilise isolatsiooni kiht (karastatud penoplastid, sellised nagu summutavad penoplastid PS 15 voi 20), kinnitatud seinale akrüülliimilahuste abil (vajadusel taiendavalt tüüblitega).
  • Armatuurkiht: butadieen-stureeni kopolumeeriga keatud klaaskiudvõrk, kastetud akrüülliimi massi.
  • Akrüülliim

 

Õhuke akrüüllkrohu kiht
Dryvit Outsulation s
ü
steemi kasutatakse laialt rekonstrueerimist vajavate hoonete soojustamiseks.
Dryvit Outsulation tehnoloogia erip
ära seisneb USA-s patendeeritud teadusmahuka tehnoloogia kasutamises, samuti akrüü
lkopolümeeri baasil valmistatud krohvi ja liimilahuste kasutamises.
Meie firma pakub rikkalikus v
ärvi- ja faktuurivalikus krohve. Nende krohvide tootmiseks kasutatakse minimaalse raua-, söe- ja väävliühendite sisaldusega täidiseid. Erinevalt mineraalkrohvidest, millised niiskes keskkonnas, kõrgelt saastatud õhus alluvad mineralisatsioonile ning tugevale mustusele, peavad firma Dryvit Outsulationi poolt pakutavad krohvid sellistele tingimustele suurepä
raselt vastu.
Selle t
õestuseks on Dryvit tehnoloogia järgi soojustatud objektide pikaajaline ekspluatatsioon. Akrüülkrohvid ei sisalda tsementi ega lupja, mis tagab veekindluse ja vastupidavuse keemilisele saastele ning UV kiirtele (krohv ei muuda aja jooksul oma vä
rvi).
Krohvid värvitakse vastavalt ostja tellimusele (ak
rüülkrohvide puhul) ja tarnitakse tihedalt suletavates konteinerites kasutus valmis plastiliste massidena (akrüülkrohvide puhul). Neid on peale kanda nii käsitsi või püstoli abil.
Outsulation soojustust on v
õimalik peale kanda temperatuuril +5  kuni +30  kraadi.
Dryvit Systems pakub elevatsioonimaterjalide lihtsat konservatsiooni viisi. Krohve pestakse veega. Eriti raskelt eemaldavad ained (t
õrv, rooste, asfalt, happevihmad) eemaldatakse vaid "Max prodakts" spetsiaalsete vahendite abil 

цветов)

Süsteem "DRYSULATION"

Страна: Украина DRYSULATION Erinevad isolatsiooni võimalused soojustussüsteem penopolüsteroolil mineraalmaterjalide baasil.

Iseloomustus:
1. süsteemis kasutatavate materjalide odavus
2.
suurepärane veeauru difusioonivõime
3.
kasutatakse naturaalseid materjale, mis on ohutud väliskeskkonnale

Loe edasi...